Drzwi Creo-Metal

Loftowe mieszkania i domy wymagają szczególnych rozwiązań, takich które pasują do założeń wybranych trendów aranżacyjnych. Do industrialnej przestrzeni świetnie będą pasować drzwi Creo-Metal, jakie znajdziesz na tej podstronie. Szkło i czarne, proste ramy, pozbawione ozdobników, świetnie komponują się z surowym, wręcz minimalistycznym charakterem wnętrza. Co więcej, świetnie będą łączyć się z szarością tynków dekoracyjnych czy kamieniem na ścianach. Mogą równie dobrze wyglądać w połączeniu ze ścianą zbudowaną z gołej, czerwonej cegły.

Dzięki temu, że w konstrukcji drzwi Creo-Metal wykorzystuje się profile stalowe, daje nam to dużo możliwości w dostosowaniu ich wymiarów do potrzeb naszych klientów. Co więcej, proponujemy również zastosowanie oszklenia OpiWhite, które charakteryzuje się wysokim poziomem przezroczystości, światło przepuszczone przez szybę w naszych drzwiach jest praktycznie niczym niezakłócone. Mogą stanowić nie tylko wejście do różnego rodzaju pomieszczeń w domu, ale świetnie też się sprawdzą jako estetyczna i modna ścianka działowa.

Drzwi z linii Creo-Metal produkowane są na indywidualne zamówienie, zgodnie z koncepcją projektową pomieszczenia spełniając wszelkie oczekiwania klienta.  Konstrukcja została oparta na profilach stalowych zimnych – nie izolowanych termicznie. Wypełnienie stanowi szkło bezpieczne hartowane o grubości 6 mm.

System pozwala na tworzenie konstrukcji:

• rozwieranych

• przesuwnych

• przeszkleń stałych/ścianek działowych.

 

Informacje Techniczne

Materiał: stal walcowana lakierowana proszkowo w palecie RAL.

Szklenie: przezierne OptiWhite/mleczne.

Zamykanie: pochwyt/klamka.

Podziały: szprosy konstrukcyjne pionowe i poziome.

OPCJE

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

Szprosy

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

System przesuwny

01

02

03

04

05

06

07