Drzwi Płytowe

Wybór odpowiednich drzwi do mieszkania czy domu nie jest prosty. Poza odpowiednim wyglądem i kolorem, drzwi wewnętrzne powinny spełniać również różne funkcje, między innymi. wyciszać pomieszczenie oraz pozwalać zachować prywatność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w asortymencie JAWO DOORS znalazły się wysokiej jakości drzwi płytowe, które zachwycają oryginalnym designem i doskonałymi parametrami. Proponujemy różne modele drzwi, między innymi ABACUS, ATEA, DOMINO i wiele innych. Sprawdź, jakie wyjątkowe projekty już wkrótce mogą zdobić wnętrze Twojego domu lub mieszkania.

Estetyczne i trwałe drzwi płytowe

Drzwi płytowe poza estetyką, wyróżniają się również solidnym wykonaniem oraz wykorzystaniem w produkcji wytrzymałych, skrupulatnie dobranych materiałów. Dzięki temu można być pewnym, że nasze drzwi płytowe będą służyć w domach przez bardzo długi czas i równie długo nie utracą swoich wysokich walorów estetycznych.

Drzwi płytowe do nowoczesnych i klasycznych wnętrz

Nasze drzwi płytowe to połączenie prostej formy z nowoczesną stylistyką, dlatego pasują doskonale  zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i klasycznie urządzonych, nadając każdej przestrzeni wyjątkowego charakteru. Oferujemy drzwi wewnętrzne z drewna iglastego lub sklejki, wypełnione płytą MDF, wiórową hybrydową bądź komórkową, które są malowane najwyższej jakości farbami poliuretanowymi lub wykończone naturalną okleiną w kolorze dębu, klonu, orzecha amerykańskiego. W zależności od preferencji, klient może zdecydować się na model bez przeszkleń bądź z szybą matową lub przezroczystą.

Drzwi płytowe firmy JAWO, z całą pewnością będą świetnie pasować do każdej zaplanowanej aranżacji domu lub mieszkania. Mogą one stanowić wejście do sypialni, salonu, łazienki, kuchni czy dowolnego innego pomieszczenia. Ich precyzja wykonania, a także modny design zachwyci Ciebie, resztę domowników, a także wszystkich zaproszonych gości, dlatego też nie czekaj dłużej z zamówieniem unikalnych i oryginalnych realizacji – drzwi płytowych od JAWO.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi płytowych i do składania zamówień.