DRZWI UKRYTE

Szczególnie we wnętrzach minimalistycznych, a także pozostałych stylach aranżacji nowoczesnych, warto postawić na dyskretne rozwiązania. Takim są drzwi ukryte, jakie proponujemy w tej kategorii firmy JAWO DOORS. Sprawdzą się one doskonale nie tylko w przestrzeniach mieszkalnych, ale też biurach i instytucjach. Z naszej oferty mogą skorzystać między innymi architekci, którzy tworzą wyjątkowe pomieszczenia dla swoich Klientów – dzięki naszym rozwiązaniom z łatwością zaprojektujesz pokoje oryginalne i nowoczesne.

Decydując się na drzwi ukryte od JAWO DOORS, w kolorze ścian, uzyskujemy efekt jednolitości pomieszczenia, a to z kolei świetnie komponuje się w szczególności w przestrzeniach urządzonych zgodnie z minimalistycznym stylem. Świetnie także sprawdzą się na przykład w pomieszczeniach loftowych, industrialnych, nadając mieszkaniu surowego charakteru. Wybór drzwi ukrytych od nas sprawi, że przestrzeń będzie wyglądać na większą. Dlatego też zachęcamy do wyboru projektów i realizacji, jakie wykonujemy w JAWO DOORS.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE

Innowacyjne rozwiązanie które daje wiele możliwości np. drzwi w kolorze ścian uzyskujemy wówczas jednolitą płaszczyznę.

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA

– ościeżnica aluminiowa

– skrzydło: zagruntowane do pomalowania farbą, tapetowania itp. lub oklejone naturalną okleiną, rama z drewna iglastego lub sklejki, wypełnienie stanowi płyta komórkowa, wiórowa hybrydowa lub płyta MDF.

BEZPRZYLGOWE:

-otwierane na zewnątrz

PRZECIWPRZYLGOWE:

-otwierane do wewnątrz

 

Ościeżnice (str. 26-29 rys. techniczne).

 

Drzwi ukryte